Jaké bonusy získáte?

Aktuální stav bonusového účtu: je stav Vašeho konta celkem, který si můžete převést na svůj osobní účet u Vaší banky.

Bonus celkem: je součet všech Vašich bonusů, přímých i za doporučení

 - z toho přímý bonus: je bonus za Vaše útraty u všech partnerů CREEDO

 - Z toho odměna za doporučení

 

  • Přímé:  je bonus z nákupů Vámi přímo doporučené osoby
  • Nepřímé: je bonus z nákupů osoby, kterou doporučila Vámi doporučená osoba

1. Zpětný bonus

U každého partnera CREEDO po předložení Vaší osobní karty získáte zpětný bonus, který je uvedený na stránce v sekci "partneři", tento bonus je u každého partnera  jiný dle možností partnera. Bonus se Vám zobrazí ve Vašem osobním CREEDO účtu zpravidla do 24 hodin od Vašeho nákupu, není-li u konkrétního partnera CREEDO uvedeno jinak (v případě energií je to jednou měsíčně vždy po 15. následujícího měsíce). V případě nákupu v e-shopu počítejte s načtením bonusu až po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy neuplatníte možnost vrácení zakoupeného zboží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pošli to dál ......  

 

 

 

2. Věrnostní bonus

U každého partnera je uveden věrnostní bonus (většinou 1%, v případě energií je to 0,5%), kterým partner CREEDO odměňuje za doporučení a toto procento je rozděleno na dvě poloviny, na přímého doporučeného a nepřímo doporučeného.

 

Jste spokojeni a rádi byste aby Vaši přátelé či známí mohli také využívat všech výhod CREEDO? Pak doporučte přes Váš osobní CREEDO účet své známé tak, že vyplňíte v sekci "Doporučte známému" jméno, příjmení a e-mailovou adresu osoby, kterou chcete doporučit, my pošleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu pozvánku Vašim jménem a tím budete získávat polovinu uvedeného věrnostního bonusu za nákupy uplatněné Vámi doporučenou osobou. Tento bonus se Vám bude zobrazovat ve Vašem osobním CREEDO účtu jako bonus za přímé doporučení.

 

Pokud i Vámi přímo doporučený známý bude spokojen a doporučí stejným způsobem svému známému, budete získávat druhou polovinu uvedeného věrnostního bonusu. Tento bonus se Vám bude zobrazovat ve Vašem osobním CREEDO účtu jako bonus za nepřímé doporučení.