Zpětný bonus 1,5% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 0,5% za doporučení do dvou úrovní

Společnost Yello Energy vstoupila na český trh v listopadu 2012. Jedná se o adaptaci úspěšného německého konceptu Yello Strom, který v roce 1999 překvapil odlišným přístupem, který zjednodušoval zaběhlé postupy energetických společností.

Yello Strom se postupně prosadila jako jeden z nejznámějších subjektů na německém energetickém trhu a v současnosti patří mezi TOP dodavatele se zhruba 1 milionem spokojených zákazníků. Yello Energy, vlastnící licenci od společnosti Yello Strom pro český trh, nabízí elektřinu a plyn domácnostem a malým podnikatelům na území České republiky.

Yello Energy sází na jednoduchost. Čitelné obchodní podmínky bez chytáků bereme jako samozřejmost. Navíc každý zákazník může spravovat svůj účet on-line pomocí portálu Moje Yello. Nabízíme elektřinu a plyn za výhodné ceny a stejnou cenu komodity máme bez rozdílu distribučních území. Naše nabídka pokrývá všechny možnosti využití elektřiny a plynu v domácnostech a u drobných podnikatelů.

Činnost Yello Energy zajišťuje malý tým. Abychom ušetřili, nevyužíváme kamenné prodejny. Komunikaci se zákazníky zajišťujeme především pomocí internetu a zákaznické linky.

Společnost Yello Energy poskytuje zákazníkům CREEDO celkem 2% a to tak, že 1,5 % získáte z každé Vaší v termínu uhrazené zálohy včetně DPH a další 0,5% poskytuje jako BONUS za doporučení (věrnostní bonus – více ZDE) z každé Vámi doporučené osoby. Jestliže vlastníte již kartu CREEDO, o novou zde nežádejte!

Pro uplatnění bonusu nám napište na info(at)creedo.cz a k tomu připište své 9-ti místné číslo CREEDO karty 420 … …, které naleznete také ve svém přihlášení (administrace).

Důležité upozornění:

  • Bonusy jsou přičítány jednou měsíčně, vždy po 20. dni následujícího měsíce
  • Pro získání bonusů je nutné kartu aktivovat prvním přihlášením
  • Informace najdete na https://www.yello.cz/cs/creedo/informace/

Kartu obdržíte poštou na základě nově uzavřené smlouvy.

V případě, že kartu CREEDO již máte, zde si o kartu nežádejte jen předložte(využijte) tu kterou již máte! U nás stačí jedna karta pro vše 🙂 

I zde získáte CREEDO kartu

Kontakt

Yello Energy

eYello CZ, k. s. (pouze sídlo společnosti, není zákaznickým centrem)
Kubánské náměstí 1391/11
100 00 Praha 10

Telefon: 840 555 777 | 267 056 704
E-mail: yello@yello.cz

Jsme tu pro Vás každý pracovní den od 8:00 do 18:00.

Web: www.yello.cz

Sídlo společnosti eYello CZ, k. s. (pouze sídlo společnosti, není zákaznickým centrem)

[mapa id="4424"]