Autobazar AAA Auto – největší výběr ojetých vozů

AAA AUTO působí na trhu již 25 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu.

oblast působení: Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko

největší objem prodejů / obrat: 80 000 automobilů (r. 2007) / 437 mil. EUR (r. 2014)

počet nabízených automobilů: průměrně až 13 000 denně v rámci skupiny

Podle studie společnosti Ernst & Young se skupina AAA AUTO v roce 2007 dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě.

K prodanému autu na kterékoliv pobočce AAA Auto v České republice obdržíte věrnostní kartu CREEDO v designu firmy AAA Auto, kterou můžete uplatnit  u všech partnerů CREEDO, mimo čerpací stanice Benzina.

Nebo si o kartu požádejte u obsluhujícího personálu.

I zde získáte věrnostní kartu CREEDO

Tank karta CREEDO v designu AAA Auto
Značka AAA AUTO získala pro rok 2017 prestižní ocenění SUPERBRANDS

Praha, 2. února 2017 – Společnost AAA AUTO získala prestižní ocenění Superbrands 2017. Titul Superbrands je v České republice udělován po svém obnovení již pátým rokem, celosvětově pak nepřetržitě od roku 1994. Cílem tohoto hodnocení je identifikovat značky s vynikajícím postavením na lokálním trhu. Superbrands získávají pouze značky, které projdou vícekolovým hodnocením čítajícím mimo jiné spotřebitelský průzkum agentury GfK.

V  poslední fázi výběru značek pro ocenění Superbrands má rozhodující slovo expertní komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, budování brandu, inovace či prestiž.

„Ocenění Superbrands, které jsme získali v roce, kdy slavíme 25 let od založení společnosti, vnímám jako potvrzení správnosti naší marketingové a komunikační strategie. Na té se zásadní mírou samozřejmě podílí i naše neustálé úsilí o zkvalitňování servisu pro zákazníky a budování pozice firmy jako experta na trhu ojetých automobilů ve střední Evropě,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. Ocenění Superbrands společnost AAA AUTO v letošním roce využije v rámci marketingu, na webových stránkách a v PR komunikaci.

AAA AUTO se zaměřila na razantnější posílení zákaznického servisu právě po nástupu nové generální ředitelky Karolíny Topolové v roce 2012. Vzniklo nové kontaktní centrum, které sdružilo dohromady celkem na 200 operátorů vyřizujících telefonické hovory a e-mailovou korespondenci se zákazníky, společnost vytvořila pozici zákaznického ombudsmana, které se ujal bývalý mluvčí Škoda Auto Milan Smutný, a posílila kontrolní mechanismy při výkupu vozů.

Společnost AAA AUTO získala pro své značky v nedávné minulosti i další ocenění. Samotná značka AAA AUTO se pravidelně umísťuje v žebříčku TOP 10 českých značek podle průzkumu agentury Ogilvy and Mather. Obnovená značka prodeje zánovních vozů Mototechna zase v loňském roce získala ocenění v soutěži 100 obdivovaných firem České republiky. Společnost AAA AUTO se také již podruhé stala vítězem národního kola v prestižní soutěži European Business Awards, kterou pořádá RSM International za podpory předních firem, akademiků, médií a politických představitelů z celé Evropy.

V současné době je soutěž European Business Awards 2016/2017 ve fázi veřejného hlasování pro jednotlivé národní finalisty, včetně AAA AUTO:

http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-business-of-the-year-award-with-turnover-of-150-or-higher/21656

Kontakt

AAA Auto International a.s.

Dopraváků 874/15
184 00 Praha 8
Tel.: 800 110 800
denně od 8:00 do 21:00 hodin
www.aaaauto.cz

Pobočky AAA Auto, kde získáte CREEDO Tank kartu Easy.
[mapa id="5463"]