Zpětný bonus až 4% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus až 0,5% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

AliExpress.com

Aliexpress je online tržiště. Na Aliexpress, můžete objednávat ve velkém, nebo po jednotlivých kusech a to vše za nízké velkoobchodní ceny. Nyní na Aliexpress najdete více než sto milionů výrobků.

 

CREEDO bonus se vztahuje na všechny objednávky na e-shopu www.aliexpress.com. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny/slevami. CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován až po uplynutí 60-ti denní lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

Důležité upozornění! Může se stát, že na některé nákupy nebude bonus přiznán. Na Aliexpressu je mnoho prodejců a miliony produktů, proto nelze předem přesně určit, na které produkty bonus získáte a na které nikoliv. 

Bonusy: Zpětný bonus 4% (u vybraných produktů může být bonus 0,5%)

 

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

AliExpress.com

 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS