Zpětný bonus 9% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Jak postupovat?

Att Investments – divize AUTO

Prodej vozů Peugeot a Mercedes, poskytování operativního leasingu za bezkonkurenční ceny.

S námi si můžete koupit nové auto za cenu fleetového zákazníka (velkoobchodní cena), nebo jednoduše nasednete a jezdíte v novém autě za bezkonkurenčně nízké splátky na operativní leasing.

Nabízíme dvě varianty:

  • Pořízení (koupě) nového vozu s velkou fleetovou výhodou
  • Operativní leasing

Obě varianty zajišťuje Att Investments CZ SE

vyberte si vůz, zvolte si formu pořízení (koupě, nebo operativní leasing) a kontaktujte nás. Vzhledem k časové vytíženosti nejprve kontaktujte na e-mail miroslav.zadak@att-investments.eu, v důležitých záležitostech můžete telefonicky přímo na 733 100 396.

Kartu obdržíte v provozovně Att Investments.

V případě, že kartu CREEDO již máte, zde si o kartu nežádejte jen předložte(využijte) tu kterou již máte! U nás stačí jedna karta pro vše 🙂 

I zde získáte CREEDO kartu

Mercedes
  • Koupit nový vůz značky Mercedes nikdy nebylo dostupnější. Vybírat můžete z celého portfólia automobilky. Od A Class až po S Class.
  • Operativní leasing si můžete vybírat z naší nabídky již připravených aut, kterou najdete ZDE,

mercedes-benz-c-class-interior-photo

Peugeot 508 a 5008
  • Koupě nového vozu značky Peugeot se vztahuje prozatím pouze na modelovou řadu 508 a 5008. Z této řady si můžete vybrat z již připavených modifikací, případně si můžete navolit individuální specifikaci těchto modelů (508 a 5008)
  • Operativní leasing se vztahuje na vybrané specifikace, které najdete ZDE. Pro individuální specifikaci vozu Vám cenovou kalkulaci připravíme dle Vašich potřeb.

pug508_interior

Kontakt

Att Investments CZ SE

Pod Altánem 34
100 00  Praha 10

+420 776 834 788

info@att-investments.eu

www.att-investments.eu

<iframe src="https://mapsengine.google.com/map/u/0/embed?mid=zJZ-llS9t4xw.kpuz7hdMoo7I" width="550" height="350"></iframe>