Sleva až 1 Kč pro držitele CREEDO Tank Karty

+ Věrnostní bonus 0,02 Kč za doporučení do dvou úrovní

Jak postupovat?

 

Benzina

BENZINA je nejrozsáhlejší sítí čerpacích stanic v České republice, reprezentující maloobchodní segment skupiny Unipetrol. Momentálně Benzina provozuje 363 čerpacích stanic (stav k 1.1. 2017). BENZINA nabízí kvalitní paliva a služby zákazníkům již téměř 60 let.

 

K uplatnění slevy u čerpacích stanic Benzina musíte mít CREEDO Tank Kartu. Jsou to karty, které mají na přední straně logo „Tank Karta“.  

Postup: Na všech čerpacích stanicích Benzina, natankujte za libovolnou hodnotu (jako příklad uvedeme že natankujete za 500,- Kč). U pokladny nahlaste, že chcete nabít Vaši Tank kartu CREEDO na hodnotu, za kterou jste natankovali (v tomto příkladu tedy na 500 Kč). Tuto částku můžete zaplatit hotově, nebo platební kartou. Obsluhující personál Vám na Vaši CREEDO Tank kartu nabije zmíněnou částku. Následně nahlaste, že touto Tank kartou uhradíte pohonné hmoty za stojan, kde jste čerpali. POZOR u tohoto úkonu budete potřebovat PIN kód, který jste obdrželi společně s kartou. Z tank karty Vám bude odečtena cena pohonných hmot po slevě. Na CREEDO Tank kartě Vám tedy na příští tankování zůstane ušetřená částka.

Doporučujeme abyste si kartu zaregistrovali na www.tank-karta.cz. Tím získáte přehled o uspořených financích a v případě ztráty karty nepříjdete o uložené peníze.

V případě obecných problémů/dotazů s kartou se můžete obrátit na call centrum, které je vyhrazeno právě pro EASY karty a to na easykarta@benzina.cz nebo na telefonním čísle: +420 284 012 012.

Jak Tank karta CREEDO vypadá: Zadní strana je vždy stejná, přední strana se může lišit.

 

 

 

Okamžitá sleva až 1 Kč z litru při každém tankování. S kartou CREEDO získáváte přímou slevu u pokladny na čerpací stanici Benzina, zde není zpětný bonus ale sleva.

Jakou výši slevy, na která paliva získáte najdete na https://www.tank-karta.cz/. Doporučujeme abyste si kartu zaregistrovali na www.tank-karta.cz. Tím získáte přehled i zpětně o uspořených financích a v případě ztráty karty nepříjdete o uložené peníze.

+ Věrnostní bonus za doporučení se načítá jednou měsíčně.

 

V případě že zapomenete/ztratíte PIN kód, můžete si o něj zažádat ve svém profilu na zákaznickém portálu na www.tank-karta.cz

Pokud kartu nemáte registrovanou na portále, je třeba si ji před žádostí o dotisk pin kódu zaregistrovat. K registraci potřebujete kartu (číslo) a třímístný registrační kód, který je součástí balení.

Pokud nemáte ani registrační kód, napište na adresu: karty@benzina.cz a zde požádáte o registrační kód (na jehož základě dokončíte registraci popsanou výše). Pro jednodušší komunikaci a rychlejší vyřízení doporučujeme, napsat, že máte kartu CREEDO a do těla zprávy napsat číslo karty (uvedené na zadní straně karty) + pokud to bude možné zaslal v příloze fotografii karty (její zadní stranu, kde jsou identifikační údaje Benziny).

Zadní strana Tank Karty CREEDO - AAA Auto

Zadní strana Tank Karty CREEDO

Nová paliva Efecta od Benziny

www.efecta.cz

Kontakt

UNIPETROL RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod

Na Pankráci 127, 140 00 Praha 4

Tel.: 284 012 012

https://www.tank-karta.cz

https://www.benzina.cz/

Benzina – přes 400 čerpacích stanic ČR
<iframe src="https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1-Y8CuEYYgaeeVyNbpEq0v2xYoSk" width="550" height="350"></iframe>