Zpětný bonus 9% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Kvalitní bowlingové dráhy, příjemné prostředí
a chutné občerstvení

V Best Bowlingu na Vás čeká milá a profesionální obsluha, která se postará o maximální komfort při Vaší hře. Dvanáct moderních drah značky AMF na té nejvyšší technické úrovni. Naše centrum má k dispozici sportovní mazačku – stroj na přípravu drah, který zajistí maximální spokojenost jak amatérům, tak hráčům lig a turnajů. Pro ty nejmenší je na všech drahách možnost zvednutí automatických mantinelů, které jim zaručí 100% úspěšnost hodu.
Bowlingové centrum je zároveň schopné ve spolupráci s restaurací zajistit raut, firemní večírek, dětskou oslavu nebo jiný typ akcí, který zajisté vyhoví vašim požadavkům jak finančním, tak organizačním. Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním takovýchto akcí a tak se nebojte na nás s důvěrou obrátit na mailu bestbowling@bestbowling.cz nebo na telefonu 777 115 522 a my Vám individuálně a na míru připravíme Vaši akci.

CREEDO bonus se vztahuje pouze na bowling. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Best Bowling je na www.bestbowling.cz

Důležité! Při objednání dráhy předložte personálu Vaší CREEDO kartu a nahlaste Vaše 9-ti místné číslo CREEDO karty, které je uvedeno na přední straně 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

BEST BOWLING, s.r.o.

Metropole Zličín
Řevnická 1
Praha 5 – Zličín
Po-So 11-24 hod.
Ne 11-22 hod.
Tel.: (+420) 777 11 55 22, (+420) 226 081 171