Zpětný bonus 3% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

BioVaRa

Biopotraviny jedině od Biovary.cz

Biovara je specializovaný bio obchod se zdravou výživou, ve kterém najdete kvalitní a chutné bio potraviny, raw potraviny (živou stravu) či Neera detox kúry, určené na detoxikaci organismu. Věříme, že aktuální stav vašeho zdraví je odpovědí na otázku, jakým způsobem se stravujete. My vám nabízíme kvalitní potraviny – biopotraviny z čistě rostlinných ingrediencí bez rafinovaného řepného cukru, chemických konzervantů, laktózy a přirozeně bez lepku.

Zdravé a přitom výtečné biopotraviny

Náš bio obchod je jasným důkazem toho, že i na zdravých potravinách si smlsnete. Stačí zavítat do kategorie sladkosti nebo slané dobroty. Pochutnejte si také na cizokrajném sušeném ovoci či ořechách. Široký sortiment Biovary.cz vám umožní spojit zdravý životní styl s uspokojením všech chutí, které vás přepadnou. Pokud si nebudete výběrem biopotravin jistí, obraťte se na nás.

Zdravý životní styl začíná právě nyní

Biovara vám však nabízí nejen zdravou výživu (biopotraviny), ale také řadudomácích spotřebičů jako jsou mixéry, sušičky potravin či odšťavňovače na výrobu čerstvých ovocných a zeleninových šťáv. Produkty ekodrogerie a přírodní kosmetiky vám pomohou zase s péčí o tělo a domácnost, přičemž jsou naprosto šetrné k přírodě. Jsme tu od toho, abychom vás na cestě k uzdravení a změně životního stylu podpořili. Využijte naše poradenství založené na osobní zkušenosti.

Navštivte náš RAW BAR

Ochutnejte fresh šťávy, smothie, koktejly, bio ovoce a zeleninu. Dopřejte si gurmánské dobroty vytvořené v RAW BARU. Pohodlně nakupte v novém kamenném obchodě nebo vyzvedněte svůj nákup z www.biovara.cz. Zažijte jedinečné spojení chutí, vůní a inspirace v relaxačním prostředí Raw Baru. Inspirujte se, jak žít jednoduše, zdravě a šťastně v souladu s přírodou. Vytvořte si sami svůj fresh, smothie či jinou raw dobrotu a vyzkoušejte, jak je to snadné!

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží mimo akčního. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

BioVaRa je e-shop www.biovara.cz

Důležité! Při nákupu v e-shopu napište do poznámky v košíku slovo „CREEDO“ a 9-ti místné číslo karty, které je uvedeno na přední straně karty 420 … …  cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

BioVaRa

Barikádní 128
250 81 – Nehvizdy
Tel.: 775 704 883

Otevírací doba:

Út – Ne 10:00 – 19:00
Po – Zavřeno

www.biovara.cz

Prodejny Biovara, kde si můžete vyzvednout zboží zakoupené přes e-shop

[mapa id="4530"]