Zpětný bonus 7% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Péče o obličej – lifting | Péče o tělo – celulitida

Jsme zkušenými odborníky na formování postavy a kosmetické ošetření (lifting obličeje).
V Centru zdraví a krásy se sdružuje hned několik subjektů, kde najdete specialisty ve svém oboru, kteří přistupují ke svým zákaznicím s maximální péčí a porozuměním.
Najdete zde ucelené služby v oblastech: péče o tělo a formování postavy, péče o obličej a dekolt, poradenství při hubnutí a dietě, aktivní a pasivní cvičení a fitness, aj., které zajišťuje high care studio Body Factory s.r.o.
Dále jsou v centru zdraví a krásy poskytovány služby kosmetické, manikérské a pedikérské, kadeřnické, depilace, solárium, aj. (na ty se prozatím bonus Creedo nevztahuje).
Jsme na trhu již osmým rokem a za tu dobu jsme nabrali mnoho cenných zkušeností. Specializujeme se hlavně na komplexní programy formování postavy a speciální kosmetické ošetření, jako je např. lifting obličeje a dekoltu. Při své práci využíváme vysoce moderní a prověřené přístroje na formování postavy, ošetření pleti a omlazení.

CREEDO bonus se vztahuje na všechny služby mimo akčního. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Centrum zdraví a krásy najdete na www.bodyfactory.cz

Důležité! Při výběru služby zákazník předem nahlásí kartu CREEDO, obsluhující personál si poznamená Vaše 9-ti místné číslo, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

 

Kontakt

Centrum zdraví a krásy

Táboritská 16/24
130 00 Praha 3 – Žižkov
(vstup přes pekařství Kabát)
Po–Pá:  8–18 hod. a dle objednávek
Tel: (+420) 223 017 833
Mobil: (+420) 774 446 481