Zpětný bonus 4% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

Bux.cz

Jsme internetové knihkupectví s dlouholetou praxí na českém trhu. Zákazníci si u nás mohou vybrat ze širokého portfolia knih, které obsahuje více jak 55 000 titulů z různých žánrů od beletrie až po učebnice. Denně aktualizujeme ceny u vybraných titulů, abychom zákazníkům přinesli maximální spokojenost a zajímavé cenové nabídky.

Nabízíme nejen knižní zboží, ale také doplňkový sortiment jako jsou kalendáře, diáře, DVD a další.Zákazníci oceňují především široký sortiment, nízké ceny, dopravu od 29 Kč, přehledný web a komunikaci našeho eshopu.

Jsme partička knihomolů, nadšenců do všeho, co jen trochu zavání fajn čtením. Vytváříme pro vás online obchod plný skvělých titulů, recenzí a inspirací k výběru. Proč? Baví nás to. Když pomáháme plnit knihovničky, děláme to s radostí. Naše práce je nám koníčkem.

 

CREEDO bonus se vztahuje na všechny objednávky na e-shopu www.bux.cz

CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován jednou měsíčně, vždy po 15.dni následující měsíc. Nejdříve však po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodů.

 

 

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

Zákaznické centrum pro reklamace a dotazy:

telefon: 226 256 041

email: bux@bux.cz

Pracovní doba: po-pá 8:00 – 20:00