Zpětný bonus až 2,5% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus až 0,5% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

Datart

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. V našich prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Vedle elektra nabízíme služby, které jinde nenajdete – jen namátkou jmenujme naší velmi oblíbenou Datart dopravu, pojištění prodloužené záruky, pojištění výrobků či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis. Veškeré zboží si také můžete vyzvednut na více než 90 prodejnách po celé České republice.
CREEDO bonus se vztahuje na všechny objednávky na e-shopu www.datart.cz

CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován vždy po uplynutí 60-ti dní od nákupu. Doba se počítá až po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodů.

CREEDO bonus:

  • 2,5% – Malé spotřebiče
  • 1,2% – Velké spotřebiče, kuchyňské potřeby, péče o tělo a zdraví, multimédia, hry, CD a DVD, příslušenství
  • 0,3% – Televize, audio, video, foto, kamery, tablety, notebooky, pc, navigace a telefony
  • 0% – Inteligentní produkty

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

Zákaznická linka: 225 991 000

Zákaznická linka je tu pro Vás každý den od 8.30 do 21.00. Mimo tuto dobu nám můžete zanechat vzkaz na záznamníku. Volání z pevné linky na Zákaznickou linku je zpoplatněno jako místní hovor. Volání ze sítí mobilních operátorů se řídí zvoleným tarifem operátora.

Své dotazy a přípomínky můžete také zasílat na e-mailovou adresu infolinka@datart.cz.

 

Prodejny Datart, kde si můžete vyzvednout zboží zakoupené přes e-shop

[mapa id="9548"]