Zpětný bonus 7% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Půjčovna aut snů

Pronájem vozidel
Máte chuť na celodenní či víkendový výlet, nebo vás čeká služební cesta po Evropě? Půjčíme vám naše „sporťáky“ na tak dlouho, jak potřebujete. Plánujete si vybrané vozidlo „jen“ vyzkoušet? Tak právě pro vás je tu nabídkakrátkodobých pronájmů našich vybraných automobilů, a to již od jedné hodiny.
Ceny pronájmu obsahují vše, co právem od špičkových služeb očekáváte: pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidel na území Evropy, dálniční známky a neomezený počet ujetých kilometrů. Vybraný automobil vám přistavíme v Praze zdarma (netýká se hodinových pronájmů a speciálních nabídek), budete-li ho potřebovat na jiném místě, rádi vám požadovaný vůz dopravíme za manipulační poplatek třeba do Říma.

Limousine Service

Obchodní schůzka? Nakupování? Letištní transfer? Výlet? Divadlo či romantická večeře? Svatba? To vše vám zabezpečíme a dovezeme vás v luxusních vozech dle vašeho výběru. Vozy jsou řízeny profesionálními řidiči plynně mluvícími anglicky i dalšími světovými jazyky. Nabízíme vysokou profesionalitu a serióznost, na přední místo stavíme požadavky klienta a individuální přístup!

Primárně nabízíme Bentley Arnage T, Mercedes S65 AMG či Lincoln Town.

Líbí se vám naše vozy a chtěli byste se svézt, ale netroufnete si je řídit? Nevadí, všechny vozy v naší nabídce vám rádi pronajmeme i se službou našehoprofesionálního řidiče, který vás doveze kamkoliv si budete přát. Před oltář nebo na výlet.

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží mimo akčního. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

DREAM—CARS Just4U najdete na www.dream-cars.cz

Důležité! Při nákupu v e-shopu uveďte do pole „Použít CREEDO Card“  9-ti místné číslo, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně 420 … … a potvrďte tlačítkem vedle tohoto pole. Uplatněný bonus se zobrazí v přehledu objednávky, viz obrázek.

Jak postupovat?

Kontakt

DREAM—CARS Just4U, s.r.o.

River Diamond

Rohanské nábřeží 657/7
180 00, Praha 8 – Karlín
Tel.: (+420) 733 540 540
<iframe height="350" src="https://mapsengine.google.com/map/embed?mid=zcwFXeH1dtv8.kZLG3SJ5RAmA" width="550"></iframe></p>