Zpětný bonus 1,5 a 6% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 0,5 a 1% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

 

FotoŠkoda.

Největší prodejna fototechniky v ČR. Vše pod jednou střechu v centru Prahy. Autorizovaný servis v zázemí firmy. Ochotně vyřešíme jakýkoliv problém. Většina zboží skladem. Zboží odesíláme do 24 hodin.

 

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží na e-shopu www.fotoskoda.cz. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny/slevami. CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován jednou měsíčně vždy po 15. dni následující měsíc. Nejdříve však po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

6% na Fotokurzy a 1,5% na všechno ostatní zboží 

 

 

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

 

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

Centrum FotoŠkoda

Vodičkova 37, 110 00 Praha 1

222 929 029

info@fotoskoda.cz