Zpětný bonus 9% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

GALLERIA.CZ – fotografický ateliér

Společnosti GALLERIA.CZ vychází vstříc svým klientům. Díky tomu, že umožňují lidem to co nikdo jiný v Česku nedělá. Umožňují jim totiž mít něco opravdu unikátního.

Pokud pro Vás bylo nepředstavitelné nebo finančně nedostupné mít doma vlastní obraz, který Vás bude okouzlovat pokaždé když se na něj podíváte nezoufejte! S jednoduchým řešením a spojením několika faktorů je to již možné.

Dokonce to nestojí ani desetitisíce! Cituji: „v podstatě stačí jednou navštívit náš pohodový podkrovní ateliér, který je dva kilometry za Prahou, vybrat si některou z obrazových předloh a pak se stačí už jen vyfotit. O všechno ostatní se pak postará tým GALLERIA.CZ, který Vám obraz dopraví až domů“.

Pokud hledáte něco opravdu výjimečného ať už pro sebe samé nebo jako dárek pro vaše blízké, tak toto může být cesta k tomu jak dopřát štěstí sobě i Vašim blízkým. Obraz jako takový je jeden z dárků, který vydrží opravdu dlouho a pokaždé, když se na něj ať už Vy nebo kdokoliv jiný podívá tak v něm půjde vidět něco, co je ve své podstatě nesmrtelné.

Nedokážeme zastavit čas, ovšem ten jeden okamžik může trvat napořád.   Autor: Jakub Morávek

Bonus CREEDO platí na všechny služby. Stačí, když při placení předložíte kartu CREEDO obsluhujícímu personálu, který zapíše Vaše číslo karty do administrace.

Platíte plnou cenu, bonus získáváte zpětně na CREEDO účet.

Kartu obdržíte v Ateliéru GALLERIA.CZ

I zde získáte Tank kartu CREEDO

Naše práce

Kontakt

GALLERIA.CZ
Mělnická 109
250 65 Pakoměřice u Líbeznic

tel: 608384181

Email: jamesmoravek1@gmail.com

Web: www.galleria.cz

Ateliér GALLERIA.CZ, kde můžete získat kartu CREEDO a uplatnit bonus CREEDO

[mapa id="7690"]