Zpětný bonus 7% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

GraDesi

Všestranné grafické studio s důrazem na detail

Naše reklamní agentura Vám může nabídnout veškeré služby, které reklamní agentura nabízí. Navíc jsme Vám schopni nabídnout přidanou hodnotu, která spočívá v kreativitě a originalitě řešení.

DTP
Můžeme vám tedy nabídnout služby dtp studia, kde se zabýváme zejména předtiskovou grafikou. Výraz desktop publishing by se dal také popsat jako práce na dokumentu, na jehož konci můžeme tento dokument vytisknout v potřebné velikosti i kvalitě.

FIREMNÍ TISKOVINY
Grafiku a grafické služby využíváme u tvorby firemních tiskovin. Jde o firemní tiskoviny jako např. letáky, časopisy, vizitky, prezentační desky či výroční zprávy.

LOGOTYPY a LOGA
Součástí identity je velmi často logotyp. Logotypem rozumíme originální nezaměnitelné logotypy, které poté firma může používat na všech tiskovinách, internetových stránkách či jiných propagačních materiálech. Na barvách použitých při tvorbě log a logotypů velmi záleží.

WEBDESIGN
Tvorbou webu se dnes zabývá mnoho grafických studií, ale jen ta nejlepší Vám dokáží navrhnout originální webdesign. Jednou z mála možností, jak se můžete odlišit od své konkurence je právě vzhled Vaší internetové prezentace.

Kdo jsme
Náš tým je složen z kreativních profesionálů s vytříbeným citem pro grafiku, což zaručuje vždy ten nejlepší výsledek. Sledujeme moderní trendy v oblasti polygrafie a designu. Máme přehled, co právě letí nejen v lokalitě Praha, a snažíme se naše bohaté zkušenosti využívat v praxi. Spokojený klient je naší prioritou. V rámci full servis nabízíme našim klientům také tiskovou produkci. O vaše zakázky se postaráme od začátku až do konce, včetně sledování průběhu zakázky a dodržení stanovených termínů. Kvalitu vašich tiskovin osobně ohlídají naši zkušení zaměstnanci.

CREEDO bonus se vztahuje na službu předem domluvenou mimo akci. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

GraDesi je na www.GraDesi.cz

Důležité! Při objednání služby(zakázky) na prodejně obsluhující personál poznamená Vaše 9-ti místní číslo CREEDO karty, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

Gradesi s.r.o.
BUSINESS CENTRUM
Lisabonská 799/8
190 00 Praha 9 – Vysočany
Tel.: (+420) 608 136 479