Zpětný bonus 7% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

 Největší internetové hodinářství v ČR

  • Nabízíme přes 7 764 hodinek od více než 86 světových značek. V našem sortimentu lze najít kvalitní hodinky všech druhů od klasických modelů Casio přes módní značky Axcent of Scandinavia, DKNY, Emporio Armani nebo Jet Set, až po luxusní značky Junghans či Edox. Na mnohé z nich vlastníme exkluzivní distribuční právo. Pro ČR zastupujeme značku Traser. Naše nabídka je tvořena jak základními analogovými modely, tak i složitějšími chronografy nebo outdoorovými počítači jako jsou např. jako jsou Suunto.
  • Řídíme se požadavky zákazníků a nabídku denně aktualizujeme. Ke každým hodinkám poskytujeme kvalitní fotografii, detailní informace o funkcích a rozměry. Na www.hodinky.cz máme většinu zboží skladem a jsme schopni ho doručit do 1 – 2 pracovních dní. Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA! Při objednávce nad 3 000 Kč a nad 5 000 Kč získáte dárek zdarma. Ke každé objednávce poskytujeme slevový kupon na další nákup. Pro zákazníky připravujeme pravidelné cenové akce.

Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 96% z 11274 zákazníků doporučilo internetový obchod Hodinky.cz svým známým. Přečtěte si reference našich zákazníků. Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal náš obchod ocenění v podobě certifikátu „Ověřeno zákazníky“, které garantuje kvalitu poskytovaných služeb.

  • Vlastníme certifikát „APEK certifikovaný obchod„. Certifikace stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem
  • Jsme držitelem Certifikátu pravosti, který garantuje zákazníkům internetových obchodů společnosti Vivantis originalitu zakoupeného zboží, záruční a pozáruční servis.

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží vč.akčního z ceny bez DPH. Nelze kombinovat jiné slevové kódy s bonusem CREEDO.

V e-shopech je bonus připisován až po uplynutí 14.ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

 

Hodinky.cz je e-shop www.hodinky.cz 

Důležité! Při nákupu v e-shopu uveďte do pole „Slevový kupón“ 9-ti místné číslo Vaší CREEDO karty, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně 420 … …

 

Hodinky.cz

Objednávky a dotazy
467 070 122
775 870 122
info@hodinky.cz
Po-Pá 7-18 hod.

Výdejna s prodejnou v Praze
• Objednáte-li si do 12 hod., zboží si můžete vyzvednout v Praze ve stejný den od 16 hod.
• Poplatek za osobní odběr je 29 Kč (při objednávce nad 1 500 Kč ZDARMA)
Provozní doba:
Po – Pá 8-19 hod.
So 9-13 hod.
Obchodní pasáž Oasis Florenc
Sokolovská 394/17 (vstup ze stanice Florenc)
Pobřežní 394/12 (vstup od hotelu Hilton)
180 00 Praha 8

Výdejna Chrudim
• Bez poplatku za odběr
• Objednáte-li si do 12 hod., zboží si můžete vyzvednout ve stejný den od 14 hod.
Provozní doba:
Po – Pá 8-16:30 hod.
Adresa:
Recepce VIVANTIS, a.s. Školní náměstí 14
537 01 Chrudim

 

 

Jak postupovat?

 

Kontakt

Hodinky.cz

Objednávky a dotazy
467 070 122
775 870 122
info@hodinky.cz
Po-Pá 7-18 hod.

www.hodinky.cz