Zpětný bonus 10% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

Iswari.cz

ISWARI je českým výrobcem prémiové zdravé stravy a působí na trhu od roku 2011.

Produkty značky ISWARI se prodávají v 18 zemích světa.

Jedná se o potraviny, které vynikají kvalitou, chutí a zejména nutriční hodnotou díky vysoce kvalitním ingrediencím, které jsou biocertifikované, bez lepku, bez rafinovaných cukrů, GMO-free, veganské (bez laktózy či syrovátky), bez konzervantů, barviv a dochucovadel.

I z toho důvodu si nacházejí na e-shopu www.iswari.cz stále nové zákazníky, kteří dávají přednost kvalitním, zdravým a čistým potravinám (snídaňové směsi se superoods, raw čokolády, přírodní sportovní výživa, rostlinné proteiny, přírodní sladidla, ad.).

Zákazníci oceňují kvalitu produktů a spolehlivost našich služeb, o čemž hovoří 100% spokojenost našich odběratelů dle portálu Heuréka.cz.

CREEDO bonus se vztahuje na všechny objednávky na e-shopu www.iswari.cz.

CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován jednou měsíčně, vždy po 15.dni následující měsíc. Nejdříve však po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodů.

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

Email: objednavky@iswari.cz

Telefon: +420 733 227 304

Sklad a expedice:Iswari Superfood, s.r.o.

Tiskařská 599/12 (Sklad C1.19), 108 00 Praha 10 – Malešice

Sklad Iswari cz, kde si můžete vyzvednout zboží zakoupené přes e-shop

[mapa id="8387"]