CREEDO. Vaše nejlepší hodnota

Unikátní program, v němž s jedinou kartou můžete uplatňovat výhody u partnerů CREEDO napříč všemi komoditami. Vaše každodenní nákupy, útraty za potraviny, pohonné hmoty, energie, kosmetika, zábava atd. Prostě vše, co k běžnému životu náleží.

Dva způsoby uplatnění CREEDO bonusu

1. Kartou

Zelenou šerpou označení partneři. Předložením karty na kamenné prodejně, nebo zapsáním čísla karty do kolonky k tomu určené na e-shopu. Pro více informací jak postupovat klikněte na vybraného partnera.

2. Kliknutím na banner

Modrou šerpou označení partneři. U takto označených partnerů nepředkládáte ani nezapisujete kartu CREEDO, jen se přihlásíte do svého CREEDO účtu a následně kliknete na banner, nebo tlačítko vybraného partnera. Pro více informací jak postupovat klikněte na vybraného partnera.

Jak získáte CREEDO kartu?

Jsou dva způsoby, jak můžete získat kartu CREEDO a využívat tak ihned všech výhod u všech našich partnerů.

  1. Navštivte vybrané partnery CREEDO, kteří Vám bezplatně vydají kartu CREEDO ZDE.
  2. Vyberte si svou kartu CREEDO v sekci KARTY a rovnou si ji objednejte dle připojeného návodu.

Následně Vám budou zaslány přihlašovací údaje na Vámi uvedený e-mail. Po přihlášení dokončíte registraci a potvrdíte souhlasem se všeobecnými obchodními podmínkami. Po té, můžete ihned kartu začít využívat.

Jak kartu aktivuji?

Kartu aktivujete prvním přihlášením a potvrzením všeobecných obchodních podmínek.

Pokud Vám aktivační e-mail nepřišel, můžete kartu aktivovat vyplněním formuláře ZDE.

Jaké výhody získáte?

Jednoduše získáte peníze zpět na Váš osobní účet za nákupy u partnerů CREEDO (zpětný bonus). U vybraných partnerů můžete získávat i jiné výhody. Vždy klikněte na podstránku konkrétního partnera, kde chcete CREEDO využít. 
A když budete spokojeni a podělíte se o zkušenost se svými přáteli či známými a doporučíte nás, budeme Vás odměňovat z každého jejich nákupu (věrnostní bonus za přímé a nepřímé doporučení). Opět formou peněz na Váš účet. Podrobnější informace o bonusech najdete ZDE.

Kde můžete kartu CREEDO uplatnit?

Kartu CREEDO uplatníte u všech našich partnerů, jejich pravidelně aktualizovaný seznam najdete na www.creedo.cz/partneri.

Jak uplatníte CREEDO bonus?

Postup jak bonus uplatníte, najdete vždy na podstránce konkrétního, Vámi vybraného partnera www.creedo.cz/partneri . Na základě této informace Vám bude vráceno zpět na Váš osobní CREEDO účet tolik peněz, kolik je u smluvního partnera CREEDO nastaveno.

Jaké výhody získáte a jak se o nich dozvíte?

Výhody, které pro Vás neustále rozšiřujeme, jsou individuálně nastaveny dle jednotlivých partnerů a jejich možností. Po uplatnění výhody u partnera CREEDO dostanete vždy informaci o provedeném nákupu a výhodě, která bude automaticky zobrazena i na Vašem osobním CREEDO účtu. Při nákupu v e-shopu prosím počítejte s prodlouženou lhůtou připsání bonusu na Váš profil.

Kdy bude bonus připsán na můj CREEDO účet?

Pokud uplatníte CREEDO kartu v kamenných prodejnách, je bonus z pravidla připsán do 24 hodin. V e-shopech je bonus připisován až po uplynutí lhůty, dle pravidel konkrétního e-shopu, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu. Ve vyjímečných případech je bonus připisován jednou měsíčně (jako například za platby energií, nebo mobilního volání). Tyto informace jsou uvedeny vždy na podstránce každého partnera CREEDO https:www.creedo.cz/partneri.

Platím poplatky za kartu CREEDO?

Kartu obdržíte zcela ZDARMA, vedení CREEDO peněženky a převod naspořených bonusů je také zcela ZDARMA. Neplatíte nic.

Platnost karty - prodloužení / ukončení
  • Prodloužení: pokud Vám končí platnost karty, napište na info@creedo.cz
  • Ukončení: pokud chcete ukončit členství, je zapotřebí ve Vašem CREEDO účtu v pravo nahoře kliknutím na Vaše jméno máte možnost Váš účet ukončit.
Ochrana osobních údajů.

Vaše data jsou v bezpečí, jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

<a href="https://www.alpirossl.cz/" target="_blank"><img src="https://www.alpirossl.com/seal/secured.png" alt="Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL" style="width:150px;height:56px;border:none;"></a>

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL