Zpětný bonus 3% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Kino Svět

Kino Svět sídlí v historické budově bývalé sokolovny a může se pochlubit novou digitální technologii umožňující mimo jiné i promítání filmů s 3D efektem. Jedná se o 3D aktivní projekci. Základem je jeden projektor, který střídavě promítá obrazy pro levá a pravé oko.

Klíčem jsou speciální brýle. Ty jsou synchronizovány pomocí IrDA paprsku se zobrazovacím zařízením a střídavě zatmívají levé a pravé oko ve stejné frekvenci. Důsledkem je, že každé oko vždy uvidí jen paprsek pro něj určený. Z dvojice oddělených snímků mozek následně skládá skutečnou trojrozměrnou scénu.

Nově jsme pro Vás připravili ONLINE rezervační systém vstupenek. Stačí si vybrat volná místa a vyplnit jméno. Následně Vám bude vygenerován rezervační kód, na který Vám budou vydány vstupenky v pokladně kina. Nezapomeňte si vyzvednout vstupenky na představení, minimálně 30 minut před začátkem promítání.

CREEDO bonus se vztahuje na nákup lístků. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Kino Svět najdete na www.kino-svet.cz

Důležité! Při nákupu lístků předložte kartu CREEDO, obsluhující personál zaznamená Vaše 9-ti místné číslo CREEDO karty, které je na přední straně 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

Kino Svět 
náměstí Václava Hanky 828
Dvůr Králové nad Labem, 544 01
Předprodej vstupenek
+420 499 320 403
kino.svet@tiscali.cz
www.kino-svet.cz
<iframe height="350" src="https://mapsengine.google.com/map/u/0/embed?mid=zcwFXeH1dtv8.kCgGIWdhFSC4" width="550"></iframe></p>