Zpětný bonus 3% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

 

Knihy Dobrovský

Rodinné knihkupectví Knihy Dobrovský působí na českém trhu od roku 1990. Od jednoho stolku s knihami se rozrostlo již na 32 prodejen po celé republice.

 

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží na e-shopu www.knihydobrovsky.cz. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny/slevami. CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován jednou měsíčně vždy po 15. dni následující měsíc. Nejdříve však po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

 

 

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

 

 

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

Knihy Dobrovský

eshop@knihydobrovsky.cz

TELEFON 542 220 320

Po–Pá 8.00–16.00

Prodejny Knihy Dobrovský, kde si můžete vyzvednout zboží zakoupené přes e-shop
[mapa id="4416"]