Zpětný bonus 29% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Golfový klub v Kořenci u Boskovic

Na jižní Moravě, v oblasti Boskovicka a Brna a v srdci přírodního parku Řehořkovo Kořenecko, nedaleko Paprče, jednoho z nejvyšších bodů Drahanské vrchoviny, je vybudováno golfové hřiště vycházející z projektu Ing. Libora Jiráska, Golfer spol. s r. o. a Ak. soch. Miloslava Buřivala. Leží na okraji intravilánu obce Kořenec, 10 km od Boskovic, 25 km od Blanska, krajské město Brno je vzdáleno necelou hodinu jízdy (47km), Prostějov asi 25 minut a o něco déle Olomouc.
Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Je to místo poskytující nebývalý rozhled na malebnou scenérii Českomoravské vysočiny s čistým ovzduším v panensky nedotčené přírodě bez průmyslové zátěže.
V současnosti je hotové a znormované 18jamkové hřiště, cvičná louka, putting a chipping green, cvičné bankry a stylová klubovna.
Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny. Jako každý golfový klub a hřiště je i naše o přírodě, na rozdíl od některých jiných bez rušivých civilizačních faktorů. Poloha, klimatické podmínky a terénní členitost vyžadují širokou škálu golfových úderů při zcela běžné fyzické zdatnosti hráčů.Návštěvníky láká výjimečná poloha nedotčené přírody s panoramatickými výhledy do krajiny, oáza klidu s mimořádně čistým ovzduším, povědomí o Blanensku jako turistické přírodní zóně s hustou sítí cyklostezek, pěších turistických tras, Moravského krasu, historických a kulturních památek v blízkém okolí a v neposlední řadě i přátelská atmosféra, se kterou se setká bez rozdílu začínající hráč, člen klubu, či náhodný host hledající relaxaci.
Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic ve spolupráci s Tomáš Daul Golf Academy pro Vás zajistí golfové lekce, dětské tréninky, golfové akademie i vícedenní golfové kurzy. Chcete-li začít s golfem a získat zkoušku golfové způsobilosti (dříve „zelená karta“), vyberte si sami svého trenéra a domluvte si s ním Vám vyhovující postup.

CREEDO bonus se vztahuje na základní greenfee. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Kořenec Golf & Ski Resort je na www.korenec-golf.cz

Důležité! Personál si zaznamená při zakoupení greenfee 9-ti místné číslo Vaši CREEDO karty, které je na přední straně 420 … …  cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

Kořenec Golf & Ski Resort

Kořenec 174
680 01 Boskovice

Tel: (+420) 516 467 504, (+420) 731 478 974
E-mail: recepce@korenec-golf.cz

Web: www.korenec-golf.cz