Zpětný bonus 7% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

 

Největší internetový obchod s produkty pro krásu

  • Nabízíme přes 8 933 produktů od více než 195 kosmetických značek z oblasti pleťové, tělové, vlasové i dekorativní kosmetiky. Součástí sortimentu jsou také kosmetické pomůcky nebo přístroje a doplňky stravy určené pro ženy. Na www.krasa.cz si lze v sekci parfumerie vybrat z široké nabídky originálních značkových parfémů.
  • Zákazníkům preferujícím BIO a EKO přípravky vycházíme vstříc nabídkou ekologické drogerie do domácnosti firmy Ecover a BIO kosmetikou značek Lavera a Weleda.
  • Skladba produktů na www.krasa.cz je volena tak, aby splnila požadavky nejen zákazníků, kteří požadují kvalitní výrobky za přiměřené ceny, ale také náročných zákazníků, kteří si rádi dopřejí luxusní zboží. V roce 2006 a 2008 jsme se stali největším prodejcem kosmetiky Avon.
  • Pro komfortní nákup poskytujeme podrobné informace o produktu, jeho účincích a speciálním použití. Samozřejmostí jsou kvalitní fotografie výrobků. Nabízíme bezplatné využití kosmetické, vizážistické, výživové a lékařské poradny. Odborní poradci jsou zákazníkům k dispozici při volbě nejvhodnějšího produktu a při řešení dotazů spojených s krásou a zdravím.
  • Na www.krasa.cz máme většinu výrobků skladem a jsme schopni je doručit do 1 – 2 pracovních dní. Dopravné již od 29 Kč. Ke každé objednávce zákazník získá kromě slevového kuponu na další nákup také vzorky kosmetiky a katalogy produktů zdarma. Pro zákazníky připravujeme pravidelné cenové akce či dárky k nákupu.

Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 98% z 15496 zákazníků doporučilo internetový obchod Krasa.cz svým známým. Přečtěte si reference našich zákazníků. Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal náš obchod ocenění v podobě zlatého certifikátu „Ověřeno zákazníky“, které garantuje kvalitu poskytovaných služeb.

  • Vlastníme certifikát „APEK certifikovaný obchod„. Certifikace stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem.

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží vč.akčního z ceny bez DPH. Nelze kombinovat jiné slevové kódy s bonusem CREEDO. CREEDO výhoda 7% , na parfémy CREEDO výhoda 3% + věrnostní Bonus 1%

V e-shopech je bonus připisován až po uplynutí 14.ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

 

 

Krása.cz je e-shop www.krasa.cz

Důležité! Při nákupu v e-shopu uveďte do pole „Slevový kupón“ 9-ti místné číslo Vaší CREEDO karty, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

 

 

 

Krása.cz

Objednávky a dotazy
467 070 144
775 870 144
info@krasa.cz
Po-Pá 7-18 hod.

Výdejna s prodejnou v Praze
• Objednáte-li si do 12 hod., zboží si můžete vyzvednout v Praze ve stejný den od 16 hod.
• Poplatek za osobní odběr je 29 Kč (při objednávce nad 1 200 Kč ZDARMA)
Provozní doba:
Po – Pá 8-19 hod.
So 9-13 hod.
Obchodní pasáž Oasis Florenc
Sokolovská 394/17 (vstup ze stanice Florenc)
Pobřežní 394/12 (vstup od hotelu Hilton)
180 00 Praha 8

Výdejna Chrudim
• Bez poplatku za odběr
• Objednáte-li si do 12 hod., zboží si můžete vyzvednout ve stejný den od 14 hod.
Provozní doba:
Po – Pá 8-16:30 hod.
Adresa:
Recepce VIVANTIS, a.s. Školní náměstí 14
537 01 Chrudim

Jak postupovat?

 

Kontakt

Krása.cz

Objednávky a dotazy
467 070 144
775 870 144
info@krasa.cz
Po-Pá 7-18 hod.

www.krasa.cz