Zpětný bonus 7% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Led žárovky cz

V České Republice působíme jako výhradní obchodní zastoupení holandského výrobce LEDTechnics, který má ve svém portfoliu značky Ledtechnics, Lumenix a Led Source.

Jeden z důvodů, proč prodáváme právě led světelné technologie, je aspekt ochrany životního prostředí. Ledky jednak šetří životní prostředí svou minimální spotřebou elektrické energie, jednak v nich nejsou obsaženy těžké kovy. Ovšem jako každý světelný zdroj je třeba je ekologicky zlikvidovat, ideálně recyklací. Proto jsme v sídle naší společnosti zřídili místo zpětného odběru, kde můžete zdarma odevzdat použité led světelné zdroje, ať už osobně nebo je k nám zaslat, a my se poté postaráme o ekologickou likvidaci prostřednictvím kolektivního systému pro nakládání s použitými elektrospotřebiči.

Naším posláním je zajistit, aby byly led žárovky jako nový, vysoce úsporný a vůči přírodě šetrný světelný zdroj, přístupné široké veřejnosti v naší zemi. Z tohoto důvodu prodáváme kvalitní led žárovky a zářivky tak levně.

Koupíte-li naše led žárovky, led pásky nebo led zářivky, získáte unikátní zdroj příjemného, barevně stálého a energeticky extrémně málo náročného světla, založený na pokročilé technologii smd led. Vzhledem k našim cenám výrazně ušetříte nejen vlastní peněženku, ale také životní prostředí.

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží vč.akčního, mimo dopravné. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Led žárovky cz je e-shop www.led-zarovky-cz.cz

Důležité! Při nákupu v e-shopu napište do poznámky v košíku „slovo CREEDO a 9-ti místné číslo Vaší CREEDO karty“. Toto číslo je uvedeno na přední straně karty 420 … …

Cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

 

Jak postupovat?

Kontakt

Led žárovky cz

LEDTechnics CZ s.r.o.

Štefánikovo nám. 18
586 01 Jihlava

tel. 605 002 256

email: dotazy@led-zarovky-cz.cz

www.led-zarovky-cz.cz

Prodejny Led žárovky, kde si můžete vyzvednout zboží zakoupené přes e-shop
[mapa id="4524"]