Zpětný bonus 7% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

LTC elektro.cz

Z pohodlí domova zde koupíte klasické elektro výrobky, jako například alarmy a zabezpečení které Vás ochrání nejen proti nepříteli zvenku, ale umí detekovat také vnitřní nebezpečí jako je únik plynu nebo kouř.

Nekoupíte u nás antiradary, protože si myslíme, že je správné (i když někdy otravné) dodržovat předepsanou rychlost, zato pro Vás máme v kategorii autopříslušenství alkohol testery a nabíječky autobaterií, které se mohou hodit. Pro cestovatele do ciziny máme cestovní adaptéry, díky kterým budou Vaše elektro přístroje fungovat v každé zásuvce v zahraničí. Nesnášíte ten deset let starý budík na nočním stolku, co Vás celou noc oslňuje? Neváhejte se podívat na moderní digitální budíky z naší nabídky, se kterými se Vám bude lépe spát i vstávat.

Pro vášnivé kuchařky máme kuchyňské váhy, pro jejich vášnivé strávníky zas digitální osobní váhy.

Kolikrát Vás už napálila televizní předpověď počasí? Nenechte si dál kazit plány a pořiďte si populární meteostanice, které Vám z pohodlí gauče v obýváku řeknou, jaké bude počasí. Pokud se spokojíte jen s údaji o teplotě, stačí koupit digitální venkovní teploměr, máme velký výběr. Pro usnadnění instalace jsou některé z těchto přístrojů bezdrátové, stačí si vybrat.

Monitorovací technika z naší nabídky Vám umožní vidět to, co mělo zůstat skryté. Máte podezření, že Vám soused sprejuje nesmysly na Vaše vstupní dveře a nikdo s tím nic nedělá? Pořiďte si monitorovací kamery se záznamovým zařízením. Budete tak mít v ruce jasný důkaz, se kterým i naše chrabrá policie bude muset pracovat namísto odložení s výmluvou na nedostatek důkazů.

Pro elektro kutily máme v nabídce nejen multimetry, zkoušečky napětí a testery baterií, ale i pájky s příslušenstvím. Nabíječky baterií máme jak pro dobíjecí malé NiMH baterie, tak nabíječky autobaterií (ty najdete v kategorii autopříslušenství).

Prodlužovačky stojí v běžném obchodě dost peněz. Ne však u nás. Koupíte tu nejen prodlužovačky s více zásuvkami různých tvarů, prodlužovací kabely a dlouhé prodlužovací přívody na bubnu, ale i praktické přepěťové ochrany, které ochrání Vaši drahou elektroniku proti výkyvům v síti, a to i v případě úderu blesku.

V kategorii Napájení u nás seženete praktické USB adaptéry jak do sítě, tak do auta, jejichž prostřednictvím dobijete každý mobil a USB přípojkou, a také záložní zdroje energie pro mobilní telefony, MP3 přehrávače, tablety či navigace, neocenitelné při pobytu v místech bez elektrického připojení.

Na tu televizi se poslední dobou nedá dívat, že? Zkuste návrat ke klasice: Rádia tu byla mnohem dřív, a ta současná jsou vážně zajímavé přístroje, které stojí za prozkoumání. Ať už dáváte přednost retro stylu v analogu nebo upřednostňujete digitální rádia, u nás si vyberete z kvalitních rádio přijímačů Blaupunkt ten pravý. Pokud Vás okolí neustále otravuje požadavky na přepnutí nebo ztlumení, najděte si v naší široké nabídce sluchátka, která Vám nejlépe padnou do ucha. Ať už sluchátka do uší (tzv. pecky) nebo klasická sluchátka přes uši, třeba od značky Philips, s našimi sluchátky si můžete poslouchat co jen chcete. A když trochu přidáte na síle, má to další podstatnou výhodu – neuslyšíte to otravné okolí.

Nemáme ambice prodávat počítače, takže v naší nabídce najdete jen pár specializovaných tabletů, zato máme rozsáhlý sortiment počítačového příslušenství – jednak se jedná o profesionální čistící prostředky na elektroniku, kterými svůj monitor, smartphone, či optiku nejen dokonale vyčistíte, ale máte i jistotu, že nebude během čištění poškozena, jednak brašny a batohy na notebooky za velmi zajímavé ceny a pouzdra na tablety. Ty máme jak značkové ve vysoké kvalitě špičkového švédského výrobce Thule, který dává důraz na bezpečnost přepravované elektroniky, americké značky Case Logic a italského designového přeborníka v této oblasti, firmy Tucano, tak obyčejné, za pár korun.

Jakým bychom to byli specialistou na svícení, nemít obsáhlou kategorii našeho e-shopu Svítilny. Pokrok nezastavíte, v naprosté většině případů jde o led svítilny. Ovšem potěšíme i zpátečnické nostalgiky, najde se u nás i nějaká ta klasická halogenová svítilna pro retro svícení. Výběr je opravdu velký, pro snadnější orientaci jsme Vám svítilny setřídili podle funkce. V samostatných kategoriích tedy najdete cyklosvítilny i ty s dalekým dosvitem, nabíjecí svítilny do nichž nemusíte dokupovat baterie a mnoho dalších. Nemůžeme zvlášť nezmínit čelovky: tyto čelové svítilny jsou neocenitelným pomocníkem při stanování, rybolovu a dalších nočních aktivitách v přírodě. V této souvislosti se musíme pochlubit dalším skvělým pomocníkem na podobné aktivity: koupíte u nás vynikající vysílačky. Výběr je na Vás, od základních typů po profesionální vysílačky s dlouhým dosahem. Jedná se o elegantní a přitom cenově dostupné řešení fungující i v místech, kde není mobilní pokrytí. A hlavně, bez ohledu na to, jak dlouho povídáte, nemusíte se obávat tučného účtu od tučného mobilního operátora. Přinejhorším jen dokoupíte baterie.

Samozřejmostí je v našem elektro e-shopu elektroinstalační materiál. Jedná se především o vypínače a zásuvky, které nabízíme v různých barevných variantách a druzích. Zajímavou volbou pro 21. století jsou naše dálkově ovládané zásuvky.

Nestojíte už o další nepříjemné překvapení po otevření dveří? Nemáte pokaždé náladu nechat se zdržovat jehovisty nebo podomními prodejci levné elektřiny vydávajícími se za odečet elektroměru? Máme pro Vás jednoduché řešení – pořiďte si naše dveřní domácí videotelefony. Díky nim uvidíte a uslyšíte, kdo ruší Vaši domácí pohodu a je jen na Vás, co se bude dít dál. Další možností je populární audiovrátný, který Vám ušetří cestu ke vstupním dveřím do domu. Skvělým řešením pro novostavby a renovace jsou naše bezdrátové domovní zvonky, pro jejichž instalaci není potřeba rozvádět další dráty po chodbách.

Máte z toho všeho tak trochu Vánoce? Tak to Vás musíme upozornit na populární led vánoční řetězy. Toto led dekorační vánoční osvětlení na stromek u nás najdete v mnoha zajímavých variantách.

Teď už o nás víte všechno. A pokud ne, klidně se zeptejte :).

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží vč.akčního, mimo dopravné. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

LTC elektro je e-shop www.ltc-elektro.cz

Důležité! Při nákupu v e-shopu napište do poznámky v košíku „slovo CREEDO a 9-ti místné číslo Vaší CREEDO karty“. Toto číslo je uvedeno na přední straně karty 420 … …

Cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

LTC elektro

LEDTechnics CZ s.r.o.

Štefánikovo nám. 18
586 01 Jihlava

tel. 605 002 256, 730 51 41 81 (po-pá 8-17 hod)

email: dotazy@ltc-elektro.cz

www.ltc-elektro.cz