Zpětný bonus 4% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Lusito

Originální dětské pokojíčky

Dětská fantazie je jako letní ráno. Nic není nemožné a vše je veselé, prozářené sluncem a hravě dosažitelné. Takové jsou i interiéry dětských pokojů značky LUSITO, které navrhujeme a realizujeme pro každodenní život a hry vašich holek a kluků. Dětský pokoj je kouzelné místo plné barev, her, světla a smíchu.
Zařizujete dětský pokoj nebo ho chcete jen oživit a dovybavit? Vaše představy a naše zkušenosti dokážou zázraky. Hledáte správný dárek? LUSITO je zde proto, aby oživilo místo her vašich nejmilejších. Kromě celkového řešení dětských interiérů nabízíme i drobné doplňky, které zapadají do jednotlivých kolekcí a barevných variací.
LUSITO je nová ryze česká značka, která přináší veselý a svěží design a vytváří kolem nás nový barevný svět. Překvapte své děti hravým místem a vyhrajete to u nich na celé čáře.
LUSITO přece znamená – hrát si!

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží mimo akčního a mimo dopravné. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Lusito je na www.lusito.cz

Důležité! Při objednání služby, obsluhující personál poznamená Vaše 9-ti místní číslo CREEDO karty, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Při nákupu v e-shopu uveďte do poznámky „CREEDO“ a číslo, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně.

Jak postupovat?

Kontakt

Lusito

SHOWROOM: Sokolovská 438/45, Praha 8 – Karlín
Po-St 10-17 hod.
Prosíme plánovanou návštěvu showroomu si pro jistotu domluvte e-mailem či telefonicky. Je možné si sjednat schůzku i mimo otevírací hodiny. Děkujeme za pochopení.
Tel.: (+420) 731 156 611