Zpětný bonus 9% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Maria Accessories

Exkluzivní šperky a dekorace vytvořené vlastními rukami

Maria Accessories je značka, která se zabývá autorskou tvorbou šperků, modních a svatebních doplňků. Zajišťujeme modelovou i zakázkovou výrobu. Dodáváme modní doplňky pro módní přehlídky i svatební salóny, především čelenky z umělých květin, francouzské závoje a fascinatory.
Dnes si můžete vybrat z těch nejzajímavějších, nejstylovějších a nejoriginálnějších čelenek, jaké Vás jen napadnou. Čelenky jsou vhodné na party, společenské akce, ale i na běžné nošení nebo posezení s přáteli. Rádi Vám pomůžeme a zhotovíme je přesně na míru dle Vašich představ. Můžete zvolit širokou či tenkou, látkovou nebo umělou, zdobenou korálky, pírky, krajkou a dalšími zajímavými prvky. Ať už jde o čelenky, hřebínky, vlasové sponky, které jsou zhotoveny z kvalitního materiálu, všude je ruční práce naší prioritou.

Zhotovíme šperk či doplněk na Vámi zvolenou příležitost a doladíme s celkovým outfitem. Jsme schopni Vám ozdobit obuv či psaníčko v rámci stylu daného modelu. Naše doplňky a šperky mohou být také vhodným dárkem pro Vaše blízké. Poslední dobou jsou trendem brožové látkové kytice na svatby, proto vyrabíme sety na míru podle Vašeho přání. Všechny použité látky jsou dovezené výhradně z Itálie.

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží mimo akčního. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Bytové dekorace: 
9 % ZPĚTNÝ BONUS + 1 % Věrnostní BONUS.

Šperky a vlasové doplňky: 
2 % ZPĚTNÝ BONUS + 1 % Věrnostní BONUS.

 

Maria Accessories najdete na www.maria-accessories.com

Důležité! Při výběru zboží na prodejně obsluhující personál zaznamená Vaše 9-ti místné číslo Vaší CREEDO karty, které je na přední straně 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

Maria Accessories

Prodejna s ateliérem:
Květnového vítězství 9
Praha 11
Tel: (+420) 777 824 378