Zpětný bonus 1% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 0,5% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

NejlevnějšíPNEU.cz

NejlevnejsiPneu.cz je internetový obchod, který velice úspěšně prodává pneumatiky pro osobní, offroad, ale i nákladní vozidla. V nabídce obchodu si tyto druhy pneu můžete vybrat podle toho, zda chcete nakoupit letní, zimní nebo celoroční pneumatiky. E-shop NejlevnejsiPneu.cz patří v oblasti auto-moto k největším prodejcům na trhu a to nejen díky spolehlivé a rychlé zákaznické podpoře, ale také díky jedinečným výhodám pro zákazníky.

 

CREEDO bonus se vztahuje na všechny objednávky na e-shopu www.nejlevnejsiPNEU.cz.

CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován jednou měsíčně, vždy po 15.dni následující měsíc. Nejdříve však po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodů.

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

www.NejlevnejsiPNEU.cz
TOMKET s.r.o.
Vojtěšská 245/1 (není výdejním místem zboží – zboží zasíláme na Vaši adresu)
110 00 Praha 1

Provozovny – místa zpětného odběru pneumatik:
Tolarova 630
384 51 Volary

Jetřichov 165
549 83 Jetřichov

info@nejlevnejsipneu.cz
Upřednostňujte prosím kontakt e-mailem, snažíme se odpovídat obratem, běžně dostanete odpověď do 10 minut. Máte-li rádi telefonický kontakt, je pro Vás připraveno 15 pracovníků zákaznického servisu, ale v době vrcholné sezóny ani toto množství nestačí uspokojit všechny zákazníky, na emaily však odpovídáme vždy.

+420 245 009 925

Provozovny NejlevnějšíPNEU cz, kde můžete posílat vrácené zboží a reklamace zakoupené přes e-shop
[mapa id="9366"]