Zpětný bonus 19% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Krytá paintballová hala v centru Brna

Hala je otevřena po předchozí dohodě každý den od 8:00 do 24:00 hod. Pořádáme pravidelné klubové hry, tréninky, soukromé akce, firemní turnaje, školní akce. Hala má vytápěné zázemí, občerstvení, WC a sprchu. Očekávejte profesionální přístup těch, co paintball milují a zajistí Vaši neopakovatelnou akci!
Unikátní paintballová hala v centru Brna. Totální adrenalin v kryté hale. Ozvučení, světelné efekty. Spousta zajímavých překážek, bunkry. K dispozici zázemí s posezením, kde vám nabídneme občerstvení. Herní plocha je osíťovaná, hru si tak můžete vychutnat i jako divák. Používáme kvalitní masky, zbraně a kuličky Reball. Reball je gumové nebarvící střelivo, které lze znova použít. Proto si můžete vybrat z našich výhodných tarifů a v nejlepším z nich střílíte bez omezení a za kuličku již nic neplatíte. Úsťová rychlost bude stažena z 300 stop na 260 stop, aby to tak nebolelo. Ale pokud někdo bude chtít, není problém úsťovku zvýšit.
Paintballem se profesionálně a plnohodnotně zabýváme od roku 1999. Naše hřiště má kvalitní paintballovou výbavu, dobře postavené hřiště a odpočinkovou zónu. Starat se o vás budou hráči České paintballové ligy – „Dbáme na bezpečnost a kvalitu hry!“
Pro jednotlivce máme vyhrazeny termíny (den, čas). Aktualizace najdete na našich fb stránkách.

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží mimo akčního.  Zpětný bonus se nevztahuje na zvýhodněné vstupné pro školy. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Paintball Hall najdete na www.paintball-hall.cz

Důležité! Při objednání hry obsluhující personál zaznamená 9-ti místné číslo Vaší CREEDO karty, které je uvedeno na přední straně karty 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

Paintball Hall
RPR Paintball sport, o.s.
Benešova 703/21, 65783 Brno
GPS 49.193046,16.614842
Objednat akci:
Jiří Čarek, tel: +420 734 200 238
<iframe height="350" src="https://mapsengine.google.com/map/embed?mid=zcwFXeH1dtv8.kTQzN8FthfZ4" width="550"></iframe></p>