Zpětný bonus 9% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

PENNY BELTS

Společnost PENNY BELTS byla založena v roce 1996 a od počátku se soustředí na výrobu a velkoobchodní prodej módních kožených opasků. Dvě navzájem se doplňující kolekce jeansových a společenských opasků byly v roce 2002 rozšířeny o dámské opasky, které si velmi rychle získaly oblibu našich zákazníků.

Vážíme si toho, že jsme dodavateli významných maloobchodních řetězců, prodejen koženého zboží a džínových obchodů. Pánské opasky jsou vyráběny z kvalitních italských usní, pro výrobu dámských opasků vybíráme ty nejkvalitnější usně z celé Evropy. Dvakrát do roka pro Vás připravujeme nové kolekce podle posledních trendů módy, které s velkým úspěchem prezentujeme na významném veletrhu STYL a KABO v Brně.

Naše kožené opasky lze skvěle využít jako dárkové a reklamní předměty, logo Vaší společnosti může být vyraženo na jakýkoliv opasek či může být vylaserováno přímo na sponu.

Obchod PENNY BELTS získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží vč.akčního, mimo dopravné.

CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

PENNY BELTS najdete na www.belts.cz

 

Důležité! Při nákupu v e-shopu uveďte do pole „Poznámka k objednávce“ slovo „CREEDO“ a Vaše 9-ti místné číslo, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně 420 … …

Vzor: „CREEDO 420 … …“

Jak postupovat?

Kontakt

PENNY BELTS

E-mail: info@belts.cz

Telefon: +420 491 816 042

www.belts.cz

 

Prodejny Penny Belts cz, kde si můžete vyzvednout zboží zakoupené přes e-shop.
[mapa id="4465"]