Zpětný bonus 5, nebo 3% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Největší internetový obchod s produkty pro zdraví

  • Nabízíme více než 13 803 pečlivě vybraných přírodních produktů pro zdraví od 144 značek – doplňky stravy, bylinné čaje, vitamíny, přípravky na hubnutí, kosmetiku, speciální zdravotní přístroje a pomůcky. Do našeho sortimentu patří i vlastní velmi účinné produkty – Eregma MAX power, řada přípravků na hubnutí FitMe Slim&Burn a FitMe Slim&Sun, Super Lecitin+E, Beauty Bust Balance.
  • Na www.prozdravi.cz máme většinu zboží skladem a jsme schopni vám ho doručit do 1 – 2 pracovních dní. Poštovné již od 49 Kč. Ke každé objednávce zákazník získá dárek a slevový kupon na další nákup. Pro zákazníky připravujeme pravidelné cenové akce.
  • Poskytujeme bezplatný servis v podobě internetové lékařské, výživové a psychologické poradny. Provozujeme informační serverwww.celostnimedicina.cz, který denně informuje formou odborných článků o prevenci a řešení zdravotní problematiky přírodní cestou.

Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 98% z 27059 zákazníků doporučilo internetový obchod Prozdravi.cz svým známým. Přečtěte si reference našich zákazníků. Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal náš obchod ocenění v podobě zlatého certifikátu „Ověřeno zákazníky“, které garantuje kvalitu poskytovaných služeb.

  • Vlastníme certifikát „APEK certifikovaný obchod„. Certifikace stvrzuje, že certifikovaný obchod dodržuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích a bezproblémovou komunikaci se zákazníkem.
  • Jsme držitelem Certifikátu pravosti, který garantuje zákazníkům internetových obchodů společnosti Vivantis originalitu zakoupeného zboží, záruční a pozáruční servis.

CREEDO bonus se vztahuje na všechny objednávky na e-shopu www.prozdravi.cz.

CREEDO bonus 5% nový zákazník a nebo 3% stávající zákazník se vypočítává z ceny bez DPH a dopravného.

 

V e-shopech je bonus připisován až po uplynutí 14.ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

ProZdraví.cz je e-shop www.prozdravi.cz 

Důležité! Při nákupu v e-shopu uveďte do pole „Slevový kupón“ 9-ti místné číslo Vaší CREEDO karty, které je na Vaší kartě uvedeno na přední straně 420 … …  cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

 

Jak postupovat?

Kontakt

Prozdravi.cz

Objednávky a dotazy

468 006 311

info@prozdravi.cz

Po-Pá 8-20 hod.

So-Ne 10-18 hod.

www.prozdravi.cz

Výdejní místa ProZdraví.cz, kde si můžete vyzvednout zboží zakoupené přes e-shop
[mapa id="4485"]