Rozdělení bonusů

Na každé podstránce partnera CREEDO jsou uvedeny procenta, které získáte při nákupu a prokázání se kartou CREEDO. Tyto bonusy jsou označeny jako Zpětný bonus a Věrnostní bonus.

Zpětný bonus

U každého partnera CREEDO po předložení Vaší osobní karty získáte zpětný bonus, který je uvedený na stránce v sekci „partneři“, tento bonus je u každého partnera  jiný dle možností partnera. Bonus se Vám zobrazí ve Vašem osobním CREEDO účtu zpravidla do 24 hodin od Vašeho nákupu, není-li u konkrétního partnera CREEDO uvedeno jinak (v případě energií je to jednou měsíčně vždy po 20. následujícího měsíce). V případě nákupu v e-shopu počítejte s načtením bonusu až po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy neuplatníte možnost vrácení zakoupeného zboží.

Věrnostní bonus

U každého partnera je uveden věrnostní bonus (většinou 1%, v případě energií je to 0,5%), kterým partner CREEDO odměňuje za doporučení a toto procento je rozděleno na dvě poloviny, na přímého doporučeného a nepřímo doporučeného.

Pokud i Vámi přímo doporučený známý bude spokojen a doporučí stejným způsobem svému známému, budete získávat druhou polovinu uvedeného věrnostního bonusu. Tento bonus se Vám bude zobrazovat ve Vašem osobním CREEDO účtu jako bonus za nepřímé doporučení.

Doporučte známému

Jste spokojeni a rádi byste aby Vaši přátelé či známí mohli také využívat všech výhod CREEDO? Pak doporučte přes Váš osobní CREEDO účet své známé tak, že vyplňíte v sekci „Doporučte známému“ jméno, příjmení a e-mailovou adresu osoby, kterou chcete doporučit, my pošleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu pozvánku Vašim jménem a tím budete získávat polovinu uvedeného věrnostního bonusu za nákupy uplatněné Vámi doporučenou osobou. Tento bonus se Vám bude zobrazovat ve Vašem osobním CREEDO účtu jako bonus za přímé doporučení.