Zpětný bonus až 4% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus až 1% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

Smarty.cz

Na portálu Smarty.cz najdete nejširší nabídku mobilních telefonů, tabletů, příslušenství a výrobků Apple se zárukou kvality a původu. Jsme specialisté na mobily a vše, co se kolem nich točí!

 

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží na e-shopu www.smarty.cz. CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován jednou měsíčně vždy po 15. dni následující měsíc. Nejdříve však po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

Bonusy:

  • 4% Držáky, poutka, stylusy, žárovky, bezdrátové nabíječky, dokovací stanice, řemínky, klávesnice, redukce, datové kabely, svítidla, brašny, brýle, baterie, modemy, ochranné fólie, paměťové karty, pouzdra, projektory, reproduktory, ovladače, pevné disky, přepěťové ochrany, sluchátka, powerbanky
  • 2% Apple TV, 2v1 notebooky, hudební přehrávače, kamery, mobilní telefony, chytré hračky, drony, fitness náramky, chytré hodinky
  • 1% na vše ostatní

 

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

Smarty.cz

+420 841 400 841

+420 226 201 606

+420 724 800 800

eshop@smarty.cz

Provozní doba:    Po – Pá: 8:30 – 18:00