Zpětný bonus 5% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

 

Tescoma

Tescoma je 100% česká společnost s 20-ti letou tradicí, která nabízí kompletní sortiment kuchyňských potřeb. Jedná se o originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky, které Tescoma nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada výrobků nese označení světový patent a některé získaly také prestižní ocenění za design.

 

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží na e-shopu www.eshop.tescoma.cz. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny/slevami. CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován jednou měsíčně vždy po 15. dni následující měsíc. Nejdříve však po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

 

 

 

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

 

Ke každému nákupu v TESCOMA CZ nad 1 499,- získají zákazníci Kávovar PALOMA COLORE, 6 šálků, v hodnotě 599,- zdarma jako DÁREK!
Stačí zadat v 1. kroku objednávky kód „LETOKAVOVAR19“
Do limitu se započítává zlevněné i nezlevněné zboží, kromě dárkových poukazů. Akce platí do 15.6. nebo do vydání 300 ks kávovarů. Nelze kombinovat s jinými slevovými kódy. Zákazník má nárok na 1 dárek denně.

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

Značkový eshop kuchyňských potřeb značky TESCOMA provozuje pro společnost TESCOMA s.r.o., IČ: 46981691, společnost ERGOTEP, družstvo invalidů.

ERGOTEP, družstvo invalidů

Zábořská 93, Záboří

539 44 Proseč

Tel.: 800 140 770
Fax: 469 660 919
E-mail: tescoma@ergotep.cz