Zpětný bonus až 2% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus až 0,5% za doporučení do dvou úrovní

Při nákupu u tohoto partnera se musíte nejprve přihlásit do svého CREEDO účtu.

Drogerie Teta

Drogerie Teta je velká síť drogerií v Česku, má již přes 500 obchodů po celé České republice. Nově vstoupila Teta drogerie i do oblasti e-commerce a spustila svůj e-shop. V e-shopu nyní platí i možnost využít CREEDO bonus.

CREEDO bonus se vztahuje na všechny objednávky na e-shopu www.teta.cz

CREEDO bonus se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován vždy po uplynutí 60-ti dní od nákupu. Doba se počítá až po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodů.

CREEDO bonus:

  • 2% – Zboží z kategorie Domácí potřeby, Zdraví, Péče o zuby, Pleťová kosmetika mimo standardní krémy, Tělová kosmetika, Oči a řasy, Rty, Tváře, Nehty, Potřeby pro auto, Zdravá výživa, Cukrovinky
  • 0,5% vše ostatní

Důležité! Před nákupem se nejprve musíte přihlásit do svého CREEDO účtu a následně kliknout na banner nebo tlačítko níže.

U tohoto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty,  pouze si zkontrolujte před nákupem jestli jste přihlášeni ve svém CREEDO účtu, vpravo nahoře bude viditelné vaše jméno.

prihlaseni1

Pokud nebudete přihlášení v CREEDO účtu, nemůže být vaše objednávka zaznamenána tudíž vyplacena.

CREEDO nemůže garantovat „peníze zpět“ v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes CREEDO.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro CREEDO.cz, firma CREEDO point s.r.o. si vyhrazuje právo neproplatit „peníze zpět“ uživateli.

Před kliknutím se nejprve přihlaste do svého CREEDO účtu.

Kontakt

 296 335 552
 info@tetadrogerie.cz
Na infolince jsme vám k dispozici
v pracovní dny 8:00 – 16:30