Zpětný bonus 4% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

DENTÁLNÍ HYGIENA

Protože zdravé zuby jsou Vaší vizitkou

Protože čisté zuby opravdu nemohou onemocnět!

S pacientem přímo v jeho ústech nacvičíme správné čištění zubů vhodným zubním kartáčkem a čištění mezizubními kartáčky, jejichž velikost odpovídá přesně jeho mezizubním prostorům. V rámci výkonu nabízíme také prohlídku dutiny ústní, před a po zákroku, speciální intraorální kamerou. Pacient po ošetření odchází z naší ordinace vybaven nejen instrukcemi ke správné domácí péči o chrup, ale také těmi pravými pomůckami ke správnému čištění zubů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Máte pocit, že je ošetření dentální hygienistkou pro Vás zbytečné?

Omyl! I zdánlivě čisté zuby potřebují alespoň jednou za čas profesionálně vyčistit. Navíc mnohdy stačí málo – odstranění pigmentací způsobených pitím kávy, čaje či kouřením – a odcházíte spokojeni s úsměvem zářivějším! Chcete-li mít zuby dlouhodobě zdravé a krásné je nutné brát dentální hygienu vážně. Prevence v oblasti zubní péče, kterou dentální hygiena představuje, je nejen nejúčinnější, ale zároveň také nejlevnější způsob péče o zuby.

Jen správnou a pravidelnou péčí o chrup lze zajistit dlouhodobé zdraví zubů bez kazů, zánětu dásní a parodontózy. Jedině to je spolehlivá cesta k udržení funkčního a zdravého chrupu po celý život.

Dentální hygiena se zabývá zejména stanovením indexu čistoty chrupu, odstraňováním plaku a zubního kamene, instruktáží domácí péče o chrup a seznámením pacienta s pomůckami ke správnému čištění zubů. Mít zdravý a hezky vypadající chrup je touha mnoha lidí. Dentální hygienou lze předejít celé řadě komplikací, kterými jsou zubní kaz, zánět dásní a parodontóza. Avšak ani dentální hygiena dnes nedovede sejmout z pacienta zodpovědnost za stav vlastního chrupu. Domácí péče založená na informacích a instruktáži od dentální hygienistky je jedinou spolehlivou cestou k udržení zdravého chrupu. Správných návyků v oblasti ústní hygieny nelze dosáhnout bez podrobné profesionální pomoci.

Pro zachování trvale zdravých zubů je potřebná vysoká úroveň jejich hygieny, kterou zajistí jen pravidelné odborné čištění zubů.

Bonus CREEDO získáte na provozovně dentální hygieny Top Esthetic tak, že při placení předložíte kartu CREEDO obsluhujícímu personálu, který zapíše Vaše číslo karty do administrace. Platíte plnou cenu, bonus získáváte zpětně na CREEDO účet.

Kartu obdržíte na všech prodejnách TOP ESTHETIC.

V případě, že kartu CREEDO již máte, zde si o kartu nežádejte jen předložte(využijte) tu kterou již máte! U nás stačí jedna karta pro vše 🙂 

Dentální hygiena TOP ESTHETIC
Poliklinika Modřany,
Soukalova 3355, 142 00  Praha 4
E-mail: dental@topesthetic.cz
Tel:  Recepce, objednání – 775 521 257, 775 425 550

Zubní ordinace TOP ESTHETIC
MUDr.Heřmanová Věra,
Soukalova 3355 1.patro Praha 4 143 00
Tel:  606 262 015

I zde získáte CREEDO kartu

Kontakt

Dentální hygiena TOP ESTHETIC
Poliklinika Modřany,
Soukalova 3355, 142 00  Praha 4
E-mail: dental@topesthetic.cz
Tel:  Recepce, objednání – 775 521 257, 775 425 550

Zubní ordinace TOP ESTHETIC
MUDr.Heřmanová Věra,
Soukalova 3355 1.patro Praha 4 143 00
Tel:  606 262 015

www.topesthetic.cz

<iframe src="https://mapsengine.google.com/map/u/0/embed?mid=zJZ-llS9t4xw.kOU2NuwnG1m8" width="550" height="350"></iframe>