Zpětný bonus 9% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

TopFly

Specialista na Turecko – Cestovní kancelář

Jsme cestovní kancelář založená v roce 2010 pouze českými majiteli a tým spolupracovníků tvoří zkušení odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti z cestovního ruchu a rádi Vám pomohou s výběrem Vaší bezstarostné dovolené.
CK TopFly je zaměřená především na Turecko, které je velice oblíbené pro svůj nádech voňavého orientu a nabízí opravdu širokou nabídku služeb pro každou věkovou kategorii.
CK TopFly zařadila mezi prvními pobyty v luxusních 5* a 4* hotelích v nízké sezoně se zajímavým pobytovo-poznávacím programem doplněným o odpočinkové dny programem ALL INCLUSIVE a v tomto programu patříme mezi největší, kdo organizuje tento typ zájezdu.
CK TopFly jako jedna z mála CK nabízí ucelenou nabídku na Turecko a to jak pobytovými zájezdy pro jednotlivce a skupiny, kde každému z Vás můžeme nabídnout pestrou nabídku hotelů a stravování, kde si každý vybere dle svých požadavků, tak i pobytovo-poznávacími zájezdy s návštěvou Pamukkale, které je zařazeno mezi památky UNESCO, a v neposlední řadě organizujeme eurovíkendy do jedné z nejzajímavějších metropolí a to do Istanbulu, krásného města, které se rozprostírá na dvou kontinentech.

CREEDO bonus se vztahuje na všechny zájezdy vč.zlevněných. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

TopFly je na www.TopFly.cz

Důležité! Při objednávce do poznámky vložte „CREEDO a Vaše 9-ti místné číslo CREEDO karty 420 … …  cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Kontakt

Cestovní kancelář TopFly

Vodičkova 41, palác Ligna (vchod z pasáže Světozor)
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 724 380 280,
+420 224 152 038,
+420 224 152 038

Provozovna Top Fly

[mapa id="4522"]