Zpětný bonus 3% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

World Vegan

Milovat Zemi i všechny bytosti na ní žijící a stát se tak vědomou součástí Vesmíru, je hlavním mottem, které nás vede k čistě rostlinné stravě, k ekologii, k vnitřnímu klidu a míru. Svým skromným příkladem se snažíme ukázat, že i životu na Zemi je přirozená hojnost a nadbytek pro všechny.

My všichni jsme život, a Láska je sjednocujícím elementem v tomto dualním světě. Zdroj Lásky proudí skrze nás, je nevyčerpatelný a vede nás ke skutečnému vývoji.

Náš koncept
World Vegan – čistě rostlinná zdravá výživa, kosmetika a ekodrogerie je přirozeným vyústěním úspěšného projektu resturací Loving Hut v České republice a doplňuje tak potřeby lidí, kterým není lhostejný stav Země , tělesného zdraví a vývoje osobnosti.

Inspiraci a široký výběr u nás najdou i ti co se teprve seznamují s bohatou škálou výrobků, které nám nabízí rostliny. Nakupujeme od výrobců, kteří zpracovávají rostliny pro své produkty v harmonii s přírodou, takže nákupem u nás podpoříte i zdravou krajinu.

Jsme přímí dovozci některých značek a produktů z našeho sortimentu.

CREEDO bonus se vztahuje pouze na sortiment drogerie a kosmetiky vč. zboží v akci.

Důležité! Při nákupu v prodejně předložte Vaši CREEDO kartu při placení u pokladny, kde obsluhující personál načte EAN kód (čárový kód) ze zadní strany Vaší CREEDO karty.

Jak postupovat?

Kontakt

World Vegan

Černá Labuť
Na Poříčí 25
Praha 1
Tel: 720 957 959

<iframe height="350" src="https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1nNbvxofy-KE-oMNDNu1zxVm7V18" width="550"></iframe>