Zpětný bonus 7% pro držitele CREEDO karty

+ Věrnostní bonus 1% za doporučení do dvou úrovní

Zahradní centrum Horní Počernice

Naše zahradnictví v Horních Počernicích

Zahradní centrum Horní Počernice bylo nově otevřeno v březnu roku 2013 na místě bývalého zahradnictví. Naší snahou je nabídnout vám co nejširší sortiment rostlin a zahradních potřeb. Již nyní u nás najdete širokou škálu rostlin, jehličnany, listnaté stromy a keře, dřeviny na živé ploty, vzrostlé stromy, balkonové květiny, bylinky, trvalky, letničky, růže, pnoucí rostliny, rododendrony a azalky, ovocné stromky, okrasné trávy. Na nové kryté ploše o velikosti 100 čtverečních metrů pro vás máme zahradní potřeby, substráty, hnojiva, travní směsi, přípravky na ochranu rostlin, květináče a obaly, keramiku, zahradní nářadí, textilie atd. Nabízíme také služby v oblasti návrhů a realizace zahrad a jejich údržbu. Po okolí nabízíme rozvoz větších rostlin ZDARMA.

Naší snahou vždy bude vytvořit místo plné inspirace a nápadů s osobním přístupem a odborným poradenstvím.

Budeme se těšit na vaši návštěvu v našem Zahradní centru Horní Počernice.

CREEDO bonus se vztahuje na všechno zboží mimo akčního a mimo dopravné. CREEDO nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Zahradní centrum Horní Počernice najdete na www.zahradapocernice.cz

Důležité! Při nákupu v zahradnictví předložte CREEDO kartu, obsluhující personál zaznamená Vaše 9-ti místné číslo, které je na přední straně karty 420 … … cena se nemění bonus dostáváte zpětně.

Jak postupovat?

Co nabízíme:

Jehličnaté dřeviny

Nabízíme jehličnaté dřeviny v mnoha druzích a velikostech. Jak menší, levnější rostliny, tak již vzrostlé několikametrové stromy. Najdete u nás mnoho druhů Borovice, Smrky, Jedle, Cypřišky, Tisy, Thuje, Jalovce, Modříny, Jinany, Tisovce atd.

Dřeviny na živé ploty

Nabízíme širokou nabídku dřevin na živé ploty, thuje, tisy, buxusy, habry, ptačí zoby atd. ve velikostech od 20 cm do 300 cm. Děláme živé ploty na klíč. Nabídka vzrostlých dřevin, které vám již vytvoří dokonalé soukromí v zeleni. Nyní akce 30% na všechny dřeviny na živý plot.

Listnaté keře

Listnaté keře nabízíme od menších velikostí až po narostlé rostliny, které již budou bohatě kvést. Najdete u nás široký sortiment jak známých, tak méně častých druhů – dřišťál, komule, svída, skalník, brslen, ibišek, hortenzuie, magnolie, tavoly, mochny, vajgélie, tavolníky atd.

Trvalky

V našem sortimentu také najdete širokou nabídku trvalek kvetoucích v průběhu celého roku, skalničky pro vaše skalky a suchá místa, okrasné trávy, trvalky do stínu a bambusy.

Bylinky a zelené koření

Bylinky a zelené koření je nezbytnou součástí dnešní kuchyně, proto si v našem zahradním centru vyberete po celý rok z velké nabídky těchto rostlin, petržel, pažitka, bvazalka, rozmarýn, tymián, oregáno, máta, meduňka, mateřídouška, saturejka atd.

Letničky a balkonové květiny

Na jaře a začátkem léta u nás najdete nabídku balkonových květin a letniček pro vaše balkony, terasy a parapety. Po celý rok vám nabídneme sezonní kvetoucí rostliny, na jaře petrklíče, sedmikrásky, cibuloviny, v létě pokojové květiny a orchideje a na podziím chryzantémy, vřesy atd.

Tvarované dřeviny

Široká nabídka tvarovaných buxusů, koule, kužely, pyramidy, spirály, dále jehličnany pom-pon, koule na kmínku, spirály a vzrostlé i menší zahradní bonsaje.

Stálezelené keře

Brsleny, Cesmíny, Bobkovišně, Buxusy, Zimolezy…

Ovocné rostiny

V jarních a podzimních měsících pro vás máme nabídku prostokořenných ovocných stromků, jabloně, hrušně, meruňky, broskvoně, švestky, třešně, rybízy, angrešty atd., vše doplněno o celoroční prodej drobného ovoce, maliny, ostružiny, vinná réva, kanadské borůvky, brusinky, kiwi…

Růže

Růže se vracejí opět na naše zahrádky, díky jejich dlouhé době květu a nepřebernému množství barev, proto i my vám v našem zahradním centru nabízíme růže.

Vzrostlé stromy

Jehličnaté i listnaté stromy ve velikostech od 150 do 500 cm, které vám rádi dopravíme až domů popřípadě zasadíme.

Popínavé rostliny

Popínavé, pnoucí, ovíjivé a všechny rostliny co se rády šplhají do výšek. Bohatě kvetoucí Clematis, Trubač, Wistárie, Jasmín nebo popínavky okrasné listy, Přísavník, Břečťan, Hortenzie, Zimolez, to vše najdete v naší nabídce.

Vodní a bahenní rostliny

Souščástí našich zahrad jsou také jezírka a různé vodní nádrže, ve kterých jsou nezbytné vodní a pobřežní rostliny. Proto u nás tyto rostliny nesmí chybět, lekníny, kosatce, doutníky, rákosy, sítiny, prustky atd.

Kontakt

Zahradní centrum Horní Počernice
U Županských
193 00

Otevírací doba 7 dní v týdnu i ve svátky

Pondělí – Pátek   9:00 – 18:00
Sobota   9:00 – 18:00
Neděle   9:00 – 18:00

Telefon:

+420 774 805 022
+420 732 720 307

Email:
info@zahradapocernice.cz